Kajakowe Eldorado
Prowadzący: Janusz Kaczmarczyk
Telefon: 22 648-05-71; 503 173-709
Email:
Termin: 14-29.08.2021
Kraje: SZWECJA

W grze są dwie opcje tras:

- szkiery w okolicach Västervik

- szkiery sztokholmskie

W drugiej połowie sierpnia planujemy wybrać się na słynne szwedzkie szkiery – znane ze swojej malowniczości, dzikiego krajobrazu i niezapomnianego klimatu biwakowania na małych wysepkach z dala od ludzi (choć przepłynięcie przez Sztokholm, nazywany „Wenecją Północy” jest też sporą atrakcją).

Ponieważ trasy i uzgodnienia z prowadzącymi są jeszcze na wstępnym etapie – szczegóły imprezy podane zostaną nieco później.

Mimo, że jest to pływanie po morzu, nie planujemy ekstremalnej wyprawy – archipelagi szkierów dają możliwość dobrania trasy dla średniozaawansowanych kajakarzy bez wielkiego doświadczenia morskiego.

Ze względów logistycznych i ekonomicznych bierzemy pod uwagę transport kajaków i bagażu drogą lądowo-promową, z dojazdem uczestników tanimi liniami lotniczymi lub wspólny transport busem (w zależności od wybranych tras). Spływy w niewielkiej grupie - liczba uczestników ograniczona do miejsc w 10 kajakach. Ze względu na te ograniczenia decyduje kolejność zgłoszeń (i wpłat). Koszty imprezy zależą od liczby chętnych, dlatego określone zostaną po zebraniu wstępnych zgłoszeń.

Wstępne zainteresowanie imprezą zgłosić należy do 30 kwietnia 2021 przez wypełnienie formularza: https://forms.gle/MtkLn99xKDUeZZA86 lub mailowo na adres info@kajel.pl

Ostatnia modyfikacja: 2021-01-06