Kajakowe Eldorado
Prowadzący: Jacek Rutkiewicz
Termin: 27.02-6.03.2022
Kraje: POLSKA, Beskid Wysoki (Żywiecki)
Trasa: impreza stacjonarna

Impreza pod hasłem „kajakarze tańczą w górach” organizowana jest z myślą o miłośnikach narciarstwa zjazdowego (lub snowboardu) czy biegówek, ale także dla osób nie jeżdżących na nartach a chętnych na wspólne spędzenie czasu – w ramach bardziej lub mniej aktywnego relaksu. W programie także lekcje tańca z instruktorem.

Termin wyjazdu - po zakończeniu ferii szkolnych - oznacza brak tłumów w górach, dodatkowo Korbielów w Beskidzie Wysokim (Żywieckim), w którym planujemy spędzić ten tydzień, daje szanse na brak legendarnego zakopiańskiego tłoku.

Próby realizacji pomysłu podjął się Jacek Rutkiewicz, członek TPLŁE KAJEL – kajakarz, ale także instruktor narciarstwa.

Noclegi w pensjonacie (z niewielkim basenem i sauną).

W programie (wedle indywidualnych preferencji):

  • narty zjazdowe - https://korbielow.net/pilsko-trasy-wyciagi/
  • narty biegowe
  • zajęcia z tańca towarzyskiego (dla chętnych) – z instruktorem
  • wycieczki piesze (np. przy sprzyjających warunkach możemy wejść na Pilsko – drugi najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego 1557 m n.p.m.)
  • czas na brydża (grę lub naukę)
  • ewentualne, wieczorne ogniska (zależnie od pogody)

Ze względu na możliwe wprowadzenie ograniczeń dla osób niezaszczepionych przeciw Covid-19 – impreza przewidziana jest dla osób, które niedawno przebyły Covid-19 lub posiadają certyfikat szczepień.

Podstawowe koszty pobytu nie powinny przekroczyć 900-1000 zł (w tym koszty noclegów ze śniadaniem i organizacji imprezy). Dodatkowymi kosztami będą: dojazd na imprezę (indywidualny lub wspólny), wyciągi narciarskie, wyżywienie (poza śniadaniami) czy ewentualne wypożyczenie sprzętu i lekcje tańca. Wysokość tych kosztów zależy od indywidualnych preferencji uczestników i określona zostanie po zebraniu wstępnych zgłoszeń.

Zgłoszenia na dares info@kajel.pl lub telefonicznie do Ewy Kruszewskiej (tel. 604 459 528).

Ostatnia modyfikacja: 2022-01-23
5-1024x767