Kajakowe Eldorado
Prowadzący: Piotr Kaliszek
Telefon: 602 794 446
Email:
Termin: 24.09-2.10.2022
Kraje: SZWECJA

Spływ po szwedzkich szkierach znanych ze swojej malowniczości, dzikiego krajobrazu i niezapomnianego klimatu biwakowania na małych wysepkach z dala od ludzi (choć przepłynięcie przez Sztokholm, nazywany „Wenecją Północy” jest też sporą atrakcją).

Mimo, że jest to pływanie po morzu, nie planujemy ekstremalnej wyprawy – archipelagi szkierów dają możliwość dobrania trasy dla średniozaawansowanych kajakarzy bez wielkiego doświadczenia morskiego. Przed spływem (wiosną i/lub latem tego roku) dla osób chętnych postaramy się zorganizować krótkie szkolenie (na basenie i/lub jeziorze) z podstawowych technik przydatnych na większej wodzie.

Ze względów logistycznych i ekonomicznych bierzemy pod uwagę transport kajaków i bagażu drogą lądowo-promową, z dojazdem uczestników tanimi liniami lotniczymi.

Spływ w niewielkiej grupie - liczba uczestników ograniczona do miejsc w 10 kajakach. Ze względu na te ograniczenia decyduje kolejność zgłoszeń (i wpłat). Koszty imprezy zależą od liczby chętnych, dlatego określone zostaną po zebraniu wstępnych zgłoszeń.

Ze względu na koniczność oszacowania kosztów imprezy (zwłaszcza transportu) wstępne zainteresowanie imprezą zgłosić należy jak najwcześniej (najpóźniej do 30 maja 2022) mailowo na adres info@kajel.pl.

Informacji udziela Ewa Kruszewska (tel. 604 459 528).

Ostatnia modyfikacja: 2022-01-23
ania-m-10 ania-m-3 ania-m-5 ania-m-6 ania-m-8 ania-m-9